Report z utkání s Teplicemi.

Za deštivého počasí jsme v pátém kole přivítali doma Teplice. Na začátek zápasu byl kvůli choreografii kotel umístěn v horní polovině tribuny. V 15.minutě se objevuje velké množství mávacích vlajek, vpředu je na bílých obouručích nápis TRIBUNA SEVER, doplněno několika stroboskopy. Poté se kotel, možná trochu zbytečně, přesunul i do dolní části tribuny a začalo se dobře fandit, což vydrželo i přes nepříznivý výsledek do konce poločasu.

Ve druhém poločase si kreatury nosící sešívaný dres nechají nasázet dalších pět gólů a byla z toho historická ostuda 0:7! Po zápase se zloba nahromadí dole u zídky a po přicházejících hráčích letí piva, vlajky, šály, mobily….

Po utkání si část slavistických ultras hodlá popovídat s některým z hráčů, leč Ti se schovávají v kabině a přichází pouze Tomáš Mičola, který pro zranění nenastoupil a Martin Vaniak. Poté se skupina přesouvá před garáže, ale po chvíli přichází kriminálka následovaná kosmonauty. Všichni přítomní jsou obklíčeni, jsou jim sebrány doklady totožnosti. Po chvíli kolem projíždí hráči, kteří nemají kousek hrdosti na to, aby po zápase přišli a něco k té hrůze řekli! Poté jsou všem vráceny doklady a po dvojicích postupně propuštěni.

Je to hanba nehodná klubu s tradicí jako je Slavia, hráči si nezaslouží nosit červeno-bílý dres a za vše budou po zásluze odměněni!