Před novou sezónou přicházíme s poměrně zásadní novinkou, kterou je nový web Tribuny Sever!

Náš stařičký web sloužil skvěle několik let. V poslední době se však jeho technické nedostatky, nepříliš časté aktualizace a zrod Facebooku podepsaly na velkém úpadku na návštěvnosti.

Pokud se však využije všech technických možností, sociálních sítí a kvalitního redakčního týmu, je web stále hlavním zdrojem veškerých informací.

První novinkou je umístění stránek. Hlavní doménou se totiž stává www.tribunasever.cz. Přes starou doménu se samozřejmě také na nový web dostanete, ale nyní bude uváděna zejména doména nová.

Na webu najdete, stejně jako v minulosti veškeré informace k zápasům, pozvánky, galerie, historii, videa, ale také v dnešní době nepostradatelné odkazy na sociální sítě.

Aby se každý z vás mohl zapojit interaktivně do dění na webu, můžete skrze instagram přidávat fotografie se slávistickou tématikou s hashtagem #tribunasever nebo přispívat do diskuzí pod články a to skrze všechny sociální sítě nebo se nově zaregistrovat.

Web je navržen přesně podle potřeb fanoušků a najdete na něm vpravo vždy informace k aktuálnímu zápasu, ale v horní části webu i třeba počasí v daný den. V reportážích si pak přečtete nejen klasické hodnocení, fotogalerii, videa, ale i třeba počet slávistů v sektoru hostí nebo hodnocení fanoušků obou táborů.

Nyní vás již nebudeme rušit, prohlédněte si nový web, věříme, že orientace nebude nikterak složitá.
Poprosíme vás také o komentáře a připomínky na mail tribunasever@slaviaultras.cz. Jedná se přece jen o první spuštění webu, proto bude nějaký ten týden trvat, než se vše upraví k dokonalosti.


Ať žije Slavia, ať žije Tribuna Sever!

18.07.2015 Tribuna Sever

Komentáře