Letní pauza rychle utíká a další ligová sezona se již kvapem blíží - v článku najdete první informace!

Další výsledkově neúspěšná sezona je za námi, přesto jsme na tribunách nezanechali špatný dojem. Nesmíme však usnout na vavřínech a řádně se připravit na sezonu další, 2015/2016, která začíná již za 2 týdny!

Do nového ligového ročníku vstoupí naše Slavia zápasem v Plzni, který je vždy jedním z vrcholů celé sezony. Slávisté v posledních sezonách téměř vždy zaplnili hostující sektor a výborně fandili. Přesný termín není zatím určen, jakmile jej budeme znát, zveřejníme podrobnosti k výjezdu i k prodeji vstupenek. Do města piva a rychlokvašek již nyní připravujeme choreografii. Hned týden poté následuje domácí premiéra, ve které nám bude soupeřem Slovan LIberec. Věříme, že seveřani zaujmou svá místa a naše tribuna bude plná k prasknutí! Chystáme také několik novinek, sledujte web, FB a twitter Tribuny Sever!

Již do třetí sezony vstupujeme jako součást Odboru přátel Slavie, nejstarší a největší fanouškovské organizace v českých zemích, nezapomeňte si proto prodloužit své členství. Učinit tak můžete ve fanshopu v Edenu, kde se mohou přihlásit i noví členové. Přihlášení je možné i přímo v sekretariátu Odboru přátel, který sídlí rovněž v našem svatostánku. Roční členství 100 Kč pro studenty, 300 Kč pro pracující. Více informací k přihašování naleznete zde: http://www.fo-slavia.cz/tri-kroky/

Všichni jistě znají výhody se členstvím spojené, pro pořádek si ale zopakujme některé z nich:

1) Sleva na autobusové výjezdy pořádané Tribunou Sever (každý výjezd cca 100 Kč)

2) Sleva na nákup permanentních vstupenek ve výši 15 %

3) Sleva na nákup ve fanshopu v Edenu

 

Permanentní vstupenky na ligová utkání sešívaných se začnou prodávat 15. července, na naši tribunu (bez slevy) ji pořídíte od 1.800 Kč, více zde: http://slavia.cz/clanek.asp?id=13217

Začátek sezony se blíží, připravte se na něj - prodloužením členství v Odboru přátel, nákupem permice na Tribunu Sever. Brzy přineseme další informace, máte se na co těšit!

 

Ať žije Slavia!

 

09.07.2015 Tribuna Sever

Komentáře