Report z vítězství proti Českým Budějovicícm!

První májový víkend přivítali sešívaní v Edenu v důležitém utkání o sestup České Budějovice. Pokud chtěli uniknout z blízkosti sestupové bažiny, potřebovali zabrat naplno a odstřelit Jihočechy, pro které by to znamenalo prakticky jistý sestup.

Na tohle ne příliš zajímavé střetnutí Tribuna Sever nepřichystala žádnou optickou prezentaci. Nebudeme si nic nalhávat, elán a chuť s koncem další bezcenné sezóny prostě chybí. Jediným představením tak byl povzbuzující nápis skupiny Old Boys pro svého kamaráda, jehož tvář se na zápasech Slavie objevuje už pěknou řádku let, v nelehké životní situaci. Tribuna Sever se připojuje s přáním úspěšného konce!

Kdo se zasekl u stánku s pivem, tak přišel o první gól utkání bombarďáka Milana Škody. Skvělý úvod do utkání vlil entuziasmus fanouškům do žil a oproti žalostnému výkonu v utkání s Jihlavou se nefandilo věru zle J. V průběhu prvního poločasu červenobílí zahodí dalších několik šancí, a tak o poločase svítí na tabuli 1:0.

Druhý poločas pokračuje v trendu toho prvního, i když šancí na straně Slavie není tolik. Jak utkání gólově začalo, tak taky i skončilo – Milan Škoda 2:0. Na kontě má stejně jako létající doklepávač Lafata sedmnáct gólů a doufejme, že toho simulanta v boji o korunu krále střelců udolá.

O víkendu nás čeká výlet do nedaleké Příbrami, podrobnosti o auto výjezdu se dozvíte v článku – http://www.slaviaultras.cz/t/55074-Do-Pribrami-spolecny-vyjezd-auty.html.