V sobotu začíná první kolo nadstavbové části ligy, Slavia hraje v Liberci a chystá se tam velká slávistická invaze!

Již tuto sobotu, 4. května, začíná velké ligové finále, Slavia začíná na severu v Liberci. K jistotě mistrovského titulu ji chybí 4 výhry, tu první proto nutně musí přidat již U Nisy. Důležitost zápasu si velmi dobře uvědomují nejen všichni fanoušci, ale i hráči a trenéři, kteří nás velmi potřebují a výzývají k účasti na výjezdu každého slávistu. Sami se tak rozhodli podpořit invazi do Liberce a přispět všem výjezďákům do Liberce - autobusy vypravené Tribunou Sever ve spolupráci s Odborem přátel hradí kabina, do Liberce musíte vyrazit úplně všichni!

 

Přihlašovat se nadále můžete v TS Store, a na e-mailu tribunasever@tribunasever.cz -> přihlášen je ten, komu je přihlášení osobně potvrzeno v TS Store, případně zasláno potvrzení e-mailem. Míst v autobusech je zatím dostatek. V TS Store jsou také k dispozici vstupenky do sektoru hostů v Liberci, kus 300 Kč. TS Store bude otevřen dnes do 18:00, zítra od 11:00 do 18:00. Informace o zaplnění autobusů budou zveřejněny na soc. sítích TS. Po vyprodání západní tribuny doporučujeme koupi balíčku vstupenek na ostatní tribuny, který je pouze o 100 Kč dražší: https://www.ticketportal.cz/event/FC-Slovan-Liberec-Zvyhodneny-balicek?idp=1950443 

 

Sraz na autobusový výjezd je v sobotu v Edenu v 15:30, odjezd nejpozději v 16:00. V případě, že jste výjezd již uhradili, bude vám částka vrácena. Pokud však chcete podpořit naše aktivity, nevrácením peněz za výjezd přispějete rovným dílem do choreo fondu a na právní pomoc. Zároveň věříme, že ušetřenou částku všichni investujete do výjezdů do větších vzdáleností, které nás ještě čekají - do Ostravy a na finále poháru, ať se bude hrát kdekoli.

 

Náš soupeř v boji o titul v zákulisí dokazuje, že se neštítí ničeho, slávisté nutně potřebují podporu každého z vás, sezona jde do finále, Slavii musíme podpořit všichni!

 

INVAZE DO LIBERCE!

02.05.2019 Tribuna Sever

Komentáře