Výjezd jara a přímý souboj s hlavním konkurentem v boji o mistrovský titul již tuto neděli!

Po krátké zimní pauze se na plné obrátky roztočil ligový kolotoč, Slavia do jara vykročila vítězně s Teplicemi a hned v dalším kole zajíždí na hřiště druhého týmu tabulky - Plzně, se kterou soupeří o mistrovský titul. Utkání, které může významně napovědět, který klub urve v této sezoně pohár pro mistra ligy, má výkop v neděli 17.2. v 17:00.

 

Tribuna Sever vyráží do Plzně vlakem, odjezd z Hlavního nádraží v Praze je ve 12:15. Vyzýváme všechny slávisty, kteří do Plzně jedou, aby využili tento spoj, pojedeme všichni jednotně! Po cestě budou přistupovat do vlaku další slávisté, vlak bude zastavovat v těchto stanicích:

 

Praha - Smíchv 12:21

Beroun 12:52

Zdice 13:01

Hořovice 13:09

Kařez 13:16

Rokycany 13:28

 

V Plzni se společně vydáme pochodem na náměstí Republiky, kde bude čas na občerstvení tím jediným dobrým, co toto prohnilé město nabízí. V této souvislosti ovšem apelelujeme na všechny, aby výjezd jara nepojali jako závody v konzumaci alkoholu, mějte na paměti, že reprezentujete nejen sebe a svou skupinu, ale i Tribunu Sever a Slavii! Na tribuně pak budeme všichni do jednoho fandit na 100 %, musíme ze sebe stejně jako hráči na hřišti vydat to nejlepší, co v nás je. V Plzni jsme se vždy dokázali vyhecovat k solidnímu fanatismu:  https://www.youtube.com/watch?v=xY-Iwn6gtZs  https://www.youtube.com/watch?v=K4QUf4ikiFc  https://www.youtube.com/watch?v=rGTDQZ54f-Q

Je naší povinností to minimálně zopakovat! V loňské sezoně jsme se výborně bavili fanděním i přes celou poločasovou přestávku: https://youtu.be/E48oKij6fgo a proč to letos nezkusit znovu!

 

Zpět pojedeme vlakem ve 20:20, který zastavuje ve všech zastávkách.

V TS Store v Edenu máme k dispozici posledních pár lístků, lze vyzvednout každý všední den od 11:00 do 18:00.

V neděli všichni vlakem do Plzně!

 

Ať žije Slavia!

 

11.02.2019 Pan Pivo

Komentáře