Už v neděli nás čeká generálka na nadcházející sezónu a hlavně na Ligu Mistrů!

Necelé 2 týdny po vydařeném zápase se Celticem Glasgow nás čeká další, tentokrát snad ještě větší a důležitější zápas. Slavia se utká v generálce na nadcházející sezónu, zejména poté na zápasy v nejprestižnější klubové soutěži Ligy Mistrů, s vyhlášeným francouzským OGC Nice!

 

Přátelský zápas proti Celticu se povedl mimořádně. Do Edenu si našlo cestu pěticiferné číslo fanoušků (ať už domácích nebo hostujících), zaplněná byla i naše Tribuna Sever a náš support byl velice slušný. Možná ještě o píď lepší, než jaký jsme zvyklí z Edenu z našich domácích ligových zápasů. V sektoru určenému pro vlajkonoše hostí se sešlo také několik desítek fanoušků, zřejmě poskládaných z různých fanklubů Celticu z celé Evropy. Teď nás čeká ale ještě daleko prestižnější a důležitější zápas.

 

Slavia na svém stadionu ve východních Vršovicích totiž bude hostit francouzský OGC Nice. A to ne jen tak v ledajakém utkání, půjde totiž o důležitou generálku nad nadcházející sezónou. Zejména poté nad zápasy v proslulé Lize Mistrů, jejíž minimálně předkola si Slavia letošní sezónu zahraje. A půjde o mimořádně těžký duel…

 

Za Nice totiž nastoupí například elitní světový fotbalista, italský útočník Mario Balotelli, který dokázal za Nice minulou sezónu nastřílet ve 23 ligových zápasech patnáct gólů. Mezi další opory týmu pak patří Younes Belhanda nebo stoper Dante, který dříve hrál za Bayern Mnichov nebo Wolfsburg. Na všechny tyto fotbalisty té nejlepší světové úrovně se můžeme příští neděli v Edenu těšit!

 

Jak ale všichni víme, ani Slavia v letní pauze s přestupy nezahálela a přivedla do své kabiny nositele velice zvučných jmen. Mezi ně patří například portugalský reprezentant Danny, Halil Altintop, nebo Ruslan Rotaň. Přesto, že jsme neviděli v přátelském zápase proti Celticu Glasgow hrát všechny 3 výše zmiňované hráče, jistojistě se na ně budeme moci těšit právě v generálce na ligu proti OGC Nice.

 

 

GENERÁLKA NA NADCHÁZEJÍCÍ SEZÓNU

 

KDO: SLAVIA PRAHA – OGC NICE

KDE: EDEN, VRŠOVICE

KDY: NEDĚLE 16. ČERVENCE

ČAS: 19:00

 

 

NA CO SE MŮŽEME TĚŠIT: FANATICKÉ FANDĚNÍ TRIBUNY SEVER, NAŠLAPANÝ EDEN, MARIO BALOTELLI A SPOUSTU DALŠÍHO

 

 

VSTUPENKY: NA WEBU TICKETPORTAL.CZ, NEBO NA POKLADNÁCH V EDENU (u vstupu č. 4 u jižní tribuny směrem o železniční trati) OD POUHÝCH 150,- KČ.

 

Více informací o zápase naleznete na oficiálních stránkách klubu slavia.cz

Jak už bylo napsáno, na zápas proti skotskému Celticu Glasgow si našlo cestu přes 10 000 fanoušků a velice slušně se fandilo. Věříme ale, že na generálku na novou sezónu pokoříme hranici alespoň 15 000 fanoušků, Tribunu Sever zaplníme do posledního místečka a fandit se bude ještě daleko lépe, než právě při zápase se Celticem.

 

Platí, že pro mě je tento zápas jeden z mála, který mohu strávit s Vámi v hledišti a dirigovat kotel. Věřím, že i tento zápas si proto najde na Tribunu Sever cestu co nejvíce slávistů a support bude opravdu stát za to! Hecněte veškeré své skupiny, kamarády a všechny další slávisty a v neděli to společně odpálíme!

 

Hecujme se mezi sebou navzájem, hecujme ostatní a na důležitou generálku s Nice se nás musí v Edenu sejít alespoň 15 000! Jdeme všichni!

 

SLAVIA JE VĚČNÁ!

05.07.2017 Krasoň

Komentáře