Informace o nových stránkách!

Proč vznikly, co se stalo se starými, co zde naleznete a další informace a novinky se dozvíte v tomto článku...

Nejdříve je důležité upozornit, že se zatím jedná pouze o zkušební verzi, abychom mohli zveřejnit veškeré informace před derby a další důležité věci, které jsou potřeba sdělit veřejnosti.

Naše bývalé stránky zkrátka zmizely. Nevíme, zda-li se stali obětí hackere nebo jestli byla chyba na naší straně, každopádně stránky jsou smazány a byli jsme nuceni vytvořit nové. Když nové, tak samozřejmě zase o krok dále, proto věříme, že zde přivítáte několik novinek.

První velkou změnou je doména, na které stránky naleznete. Z té bývalé se strácí nepopulární goo", a tak nyní naše nové stránky naleznete na adrese www.slaviaultras.cz

Tato verze stránek není absolutně konečná. Na stránky bude samozřejmě obsahově doplněno vše, co jste mohli nalézt na bývalých stránkách. Budou přidány fotky, doufejme i články, videa, atd.

V nejbližších dnech se také můžete těšit na novinky, které jste na starých stránkách nalézt nemohli. Těmi jsou zejména komentáře u každého článku, kvalitní fotogalerie, vkládání videí z youtube.com přímo na stránky, minichat na hlavní stránce a spoustu dalších ať už velkých změn, či maličkostí, které jistě rádi uvítáte.

Co se grafiky týče, stránky jsou teprve v plenkách, proto mějte strpení, behěm následujícího týdne se ještě změní natolik, že je od dnešní verze téměř nepoznáte. Je připraveno mnoho povedených bannerů do hlavičky stránek, barva stránek jistě dlouho bílá také nezůstane, stránky zkrátka během následujícího týdne projdou mnoha změnami a to jistě a jen k lepšímu.

Věříme, že budete mít strpení a naše stránky se pro vás stanou kvalitním informačním portálem, kde naleznete vše, co se fanoušků a Ultras na Slavii týče.

Jakékoliv připomínky budete také moci posílat na emaily, které v budoucnosti naleznete v sekci Kontakty. Prozatím své nápady a návrhy, jak stránky vylepšit, upravit, nebo dokonce vaše bannery a obrázky posílejte na ma email strasak@slaviaultras.cz

Ať žije Slavia!

04.10.2009 Strašák 0