Příští sobotu nás čeká další jarní výjezd, tentokrát do Mladé Boleslavi!

Ještě jsme se ani neohřáli a jarní polovina ligové soutěže nám přináší další zkoušku našeho týmu pod novým trenérem v podobě zápasu ve městě aut. Každý rok tam vyjíždí stovky a stovky příznivců nejkrásnějších sešívaných barev a doufáme, že ani zápas, který náš milovaný klub odehraje v sobotu 3. března od 18 hodin, nebude výjimkou!

Tribuna Sever vypraví do Boleslavi autobusy. A záleží pouze na vás, kolik jich vypravíme. Na poslední výjezd z května loňského roku nezapomene zřejmě nikdo. Od titulu nás dělilo pouhých několik desítek vteřin a řady fanatiků už byly připraveny vběhnout na hřiště a slavit s hráči. O neúnavném, fanatickém supportu se více rozepisovat snad ani nemusíme. Titulovou pohádku si letos na boleslavském stadionku sice neprožijeme, ale nikdo nám nebrání, abychom opět našim hráčům vytvořili domácí prostředí a prožili celý výjezd tak, abychom na něj dlouho vzpomínali.

Sraz je u stadionu v Edenu ve 13:30.                                                        

Cena výjezdu je lidových 100 korun (pro členy Odboru přátel), nečlenové 200 Kč

Přihlášky příjímáme:                                      

-          ve fanshopu v Edenu. Od soboty 24.2. 10:00. Přihlašovat se samozřejmě můžete i v neděli 25.2. při příležitosti Vršovického derby. POZOR! Prosíme ale o přihlašování dříve než alespoň 2 a půl hodiny před výkopem utkání, tedy do 15:30!

-          jako novinku můžete použít přihlášení na výjezd online přes formulář na webu OP: https://www.odborpratel.cz/akce/prihlaseni-na-vyjezd/ a platbu lze provést převodem na účet 1468556017/3030.

Jako variabilní symbol uveďte své datum narození ve tvaru DDMMRRRR, tedy pro datum narození 2.11.1892 to bude 02111892. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení a své telefonní číslo.

Chcete se stát členem Odboru přátel? Je to jednoduché! Přijďte do fanshopu v Edenu a nebo jukněte na internet https://www.odborpratel.cz/chci-byt-clenem/prihlaska/

Vstupenky do Mladé Boleslavi stojí 180 Kč a pro členy výjezdu jsou již zamluvené. Ve fanshopu si je můžete koupit při přihlašování k výjezdu. Pokud se hlásíte a platíte přes internet, pošlete prosím na účet o 180 Kč více (člen 280 Kč, nečlen 380 Kč).

Pro další informace sledujte web, facebook a twitter TS. Přihlašujte se, prosíme, co nejdříve, usnadníte nám tím práci.

Neváhejte a vyjeďte s námi podpořit sešívané fotbalisty v cestě za dalšími ligovými body. Určitě nebudete litovat. Všichni společně jako jedna velká rodina.

Ať žije Slavia!

24.02.2018 Tribuna Sever

Komentáře